Zapowiedź kolejki

• autor: tomekp26, 2014-06-28 17:55

Zapowiedź 30 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Ostatnia kolejka wielce udanego w zamojskiej lidze okręgowej sezonu. W sytuacji, gdy wszystko jest już jasne trenerzy zazwyczaj desygnują do gry graczy rezerwowych, by i ich usatysfakcjonować. W efekcie mogą pojawić się niespodzianki, nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Zobaczymy.

Unia Hrubieszów - Sparta Wożuczyn

Gospodarze ambitnie i do samego końca walczyli o awans, ale konkurencja nie dała się ograć. Realizację tego celu Unia musi odłożyć do przyszłego sezonu. Natomiast Sparta Wożuczyn może być zadowolona ze swoich dokonań, gdyż jako beniaminek dowiodła swoich kwalifikacji do gry w lidze okręgowej.

Victoria Łukowa/Chmielek - Kryształ Werbkowice

Rewelacja rozgrywek gości ich zwycięzcę. Jeśli w Werbkowicach nie było jeszcze hucznego świętowania sukcesu to gospodarzy czeka trudne zadanie, bo Kryształ zechce zapewne pozostawić po sobie dobre wrażenie i tego meczu nie przegrać. Victorię stać jednak na sprawienie niespodzianki i dlatego mecz może mieć interesujący przebieg.

Sokół Zwierzyniec - Grom Różaniec

Najwyżej sklasyfikowany w tabeli beniaminek kontra niedawny pretendent do awansu. Sokół pod koniec wiosennej rundy rozgrywek wydatnie obniżył loty i w efekcie wylądował w środku ligowej tabeli. Mogło być o wiele lepiej, ale i tak nie można narzekać. Podobnie i Grom miał udaną jesień, lecz wiosną było już gorzej i oczekiwany przez sympatyków awans został zaprzepaszczony.

Igros Krasnobród - Aleksandria Aleksandrów

Po rundzie jesienne oba zespoły okupowały strefę spadkową. Igros zdołał się, dzięki wzmocnieniom z niej wydobyć, ale Aleksandrii w przyszłym sezonie już w lidze okręgowej nie zobaczymy. Nie wydaje się, by goście przeszkodzili gospodarzom zakończyć sezon inaczej niż zwycięstwem.

Cosmos Józefów - Sparta Łabunie

Cosmos nie uratował się przed powrotem do A-klasy, gdyż grał w tych rozgrywkach słabo. Goście natomiast zgromadzili prawie dwukrotnie więcej ligowych punktów i otwierają dolną połowę ligowej tabeli. Sparta, jeśli mecz potraktuje z należytą powagą to jest w stanie zdobyć komplet punktów.

Nasz typ: 2.

Huragan Hrubieszów - Orkan Bełżec

Dla gospodarzy to jedna z nielicznych okazji do podreperowania wyjątkowo skromnego dorobku punktowego, a nawet poznania nieznanego dotąd smaku zwycięstwa. Orkan także żegna się z okręgówką, ale dorobek punktowy ma nieporównanie od Huraganu lepszy.

Ostoja Skierbieszów - Olimpia Miączyn

Jesienią u siebie Olimpia w starciu z Ostoją doznała bolesnej porażki. Nie wydaje się zatem, by w Skierbieszowie goście pokusili się o skuteczny rewanż, gdyż gospodarze dysponują zespołem o zdecydowanie większej sile rażenia.

Korona Łaszczów - Huczwa Tyszowce

Mecz podwyższonego ryzyka. Najstarsi ludzie nie pamiętają, o co poszło, ale pomiędzy tymi zespołami i ich sympatykami od dawna nie ma chemii. W tabeli Huczwa jest przed Koroną, lecz derby rządzą się własnymi prawami. To chyba jedyne spotkanie tej kolejki, w którym piłkarze zapomną o nadchodzących wakacjach i na boisku może iskrzyć.

źródło: http://lkskorona.futbolowo.pl/