Lokata Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki Uwagi
------------------------------------------------------------------------------------
1. Igros Krasnobród 24 64 134-26
2. Włókniarz Frampol 23 52 86-41
3. Omega Stary Zamość 24 52 96-45
4. Sparta Wożuczyn 24 41 75-58
5. Victoria Łukowa Chmielek 24 41 72-47
6. AMSPN Hetman Zamość 24 41 85-35
7. Orkan-Aramis Bełżec 23 38 53-49
8. Unia Hrubieszów 24 36 63-64
9. Hetman Zamość 22 29 51-71
10. Echo Zawada 23 27 74-100
11. Spartakus Szarowola 23 12 47-109
12. Kryształ Werbkowice 24 9 41-94
13. Sokół Zwierzyniec 24 4 26-164
------------------------------------------------------------------------------------
Termin 1 - 26/27 sierpień 2006 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
1 Victoria Łukowa Chmielek - AMSPN Hetman Zamość 0 : 5
2 Unia Hrubieszów - Orkan-Aramis Bełżec 0 : 2
3 Kryształ Werbkowice - Hetman Zamość 2 : 3
4 Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość 1 : 6
5 Włókniarz Frampol - Spartakus Szarowola 2 : 1
6 Echo Zawada - Sokół Zwierzyniec 6 : 2
Igros Krasnobród - pauzuje
Termin 2 - 30 sierpień 2006 r. - środa
---------------------------------------------
7 Spartakus Szarowola - Echo Zawada 8 : 2
8 Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol 2 : 4
9 Hetman Zamość - Sparta Wożuczyn 3 : 3
10 Orkan-Aramis Bełżec - Kryształ Werbkowice 3 : 1
11 AMSPN Hetman Zamość - Unia Hrubieszów 5 : 1
12 Igros Krasnobród - Victoria Łukowa Chmielek 3 : 2
pauzuje - Sokół Zwierzyniec
Termin 3 - 2/3 wrzesień 2006 r. - sobota/niedziela
---------------------------------------------------------
13 Unia Hrubieszów - Igros Krasnobród 1 :11
14 Kryształ Werbkowice - AMSPN Hetman Zamość 2 : 5
15 Sparta Wożuczyn - Orkan-Aramis Bełżec 9 : 0
16 Włókniarz Frampol - Hetman Zamość 7 : 1
17 Echo Zawada - Omega Stary Zamość 4 : 5
18 Sokół Zwierzyniec - Spartakus Szarowola 3 : 0
Victoria Łukowa Chmielek - pauzuje
Termin 4 - 9/10 wrzesień 2006 r. - sobota/niedziela
----------------------------------------------------------
19 Omega Stary Zamość - Sokół Zwierzyniec 9 : 1
20 Hetman Zamość - Echo Zawada 3 : 0
21 Orkan-Aramis Bełżec - Włókniarz Frampol 3 : 1
22 AMSPN Hetman Zamość - Sparta Wożuczyn 0 : 1
23 Igros Krasnobród - Kryształ Werbkowice 3 : 0
24 Victoria Łukowa Chmielek - Unia Hrubieszów 7 : 1
pauzuje - Spartakus Szarowola
Termin 5 - 13 wrzesień 2006 r. - środa
---------------------------------------------
25 Kryształ Werbkowice - Victoria Łukowa Chmielek 0 : 3
26 Sparta Wożuczyn - Igros Krasnobród 1 : 6
27 Włókniarz Frampol - AMSPN Hetman Zamość 4 : 1
28 Echo Zawada - Orkan-Aramis Bełżec 4 : 8
29 Sokół Zwierzyniec - Hetman Zamość 0 : 4
30 Spartakus Szarowola - Omega Stary Zamość 2 : 5
Unia Hrubieszów - pauzuje
Termin 6 - 16/17 wrzesień 2006 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
31 Hetman Zamość - Spartakus Szarowola mecz niezweryfikowany
32 Orkan-Aramis Bełżec - Sokół Zwierzyniec 3 : 0
33 AMSPN Hetman Zamość - Echo Zawada 2 : 3
34 Igros Krasnobród - Włókniarz Frampol 2 : 3
35 Victoria Łukowa Chmielek - Sparta Wożuczyn 1 : 0
36 Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 1 : 0
pauzuje - Omega Stary Zamość
Termin 7 - 23/24 wrzesień 2006 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
37 Sparta Wożuczyn - Unia Hrubieszów 2 : 2
38 Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa Chmielek 2 : 8
39 Echo Zawada - Igros Krasnobród 1 :10
40 Sokół Zwierzyniec - AMSPN Hetman Zamość 0 : 7
41 Spartakus Szarowola - Orkan-Aramis Bełżec 2 : 4
42 Omega Stary Zamość - Hetman Zamość 6 : 1
Kryształ Werbkowice - pauzuje
Termin 8 - 30 wrzesień / 1 październik 2006 r. - sobota/niedziela
------------------------------------------------------------------------
43 Orkan-Aramis Bełżec - Omega Stary Zamość 1 : 0
44 AMSPN Hetman Zamość - Spartakus Szarowola 4 : 2
45 Igros Krasnobród - Sokół Zwierzyniec 7 : 0
46 Victoria Łukowa Chmielek - Echo Zawada 9 : 1
47 Unia Hrubieszów - Włókniarz Frampol 2 : 4
48 Kryształ Werbkowice - Sparta Wożuczyn 0 : 4
pauzuje - Hetman Zamość
Termin 9 - 7/8 październik 2006 r. - sobota/niedziela
------------------------------------------------------------
49 Włókniarz Frampol - Kryształ Werbkowice 5 : 0
50 Echo Zawada - Unia Hrubieszów 3 : 0
51 Sokół Zwierzyniec - Victoria Łukowa Chmielek 0 : 7
52 Spartakus Szarowola - Igros Krasnobród 1 : 7
53 Omega Stary Zamość - AMSPN Hetman Zamość 3 : 2
54 Hetman Zamość - Orkan-Aramis Bełżec 1 : 4
Sparta Wożuczyn - pauzuje
Termin 10 - 14/15 październik 2006 r. - sobota/niedziela
--------------------------------------------------------------
55 AMSPN Hetman Zamość - Hetman Zamość 10 : 1
56 Igros Krasnobród - Omega Stary Zamość 3 : 0
57 Victoria Łukowa Chmielek - Spartakus Szarowola 3 : 2
58 Unia Hrubieszów - Sokół Zwierzyniec 7 : 1
59 Kryształ Werbkowice - Echo Zawada 2 : 9
60 Sparta Wożuczyn - Włókniarz Frampol 2 : 2
pauzuje - Orkan-Aramis Bełżec
Termin 11 - 21/22 październik 2006 r. - sobota/niedziela
--------------------------------------------------------------
61 Echo Zawada - Sparta Wożuczyn 2 : 8
62 Sokół Zwierzyniec - Kryształ Werbkowice 3 : 7
63 Spartakus Szarowola - Unia Hrubieszów 2 : 5
64 Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa Chmielek 3 : 2
65 Hetman Zamość - Igros Krasnobród 1 :10
66 Orkan-Aramis Bełżec - AMSPN Hetman Zamość 0 : 0
Włókniarz Frampol - pauzuje
Termin 12 - 28/29 październik 2006 r. - sobota/niedziela
--------------------------------------------------------------
67 Igros Krasnobród - Orkan-Aramis Bełżec 3 : 1
68 Victoria Łukowa Chmielek - Hetman Zamość 2 : 2
69 Unia Hrubieszów - Omega Stary Zamość 1 : 4
70 Kryształ Werbkowice - Spartakus Szarowola 6 : 3
71 Sparta Wożuczyn - Sokół Zwierzyniec 8 : 0
72 Włókniarz Frampol - Echo Zawada mecz niezweryfikowany
pauzuje - AMSPN Hetman Zamość
Termin 13 - 4/5 listopad 2006 r. - sobota/niedziela
---------------------------------------------------------
73 Sokół Zwierzyniec - Włókniarz Frampol 1 : 4
74 Spartakus Szarowola - Sparta Wożuczyn 0 : 2
75 Omega Stary Zamość - Kryształ Werbkowice 4 : 1
76 Hetman Zamość - Unia Hrubieszów 3 : 2
77 Orkan-Aramis Bełżec - Victoria Łukowa Chmielek 5 : 0
78 AMSPN Hetman Zamość - Igros Krasnobród 1 : 1
Echo Zawada - pauzuje
Termin 14 - 11 kwiecień 2007 r. - środa
---------------------------------------------
79 AMSPN Hetman Zamość - Victoria Łukowa Chmielek 1 : 4
80 Orkan-Aramis Bełżec - Unia Hrubieszów 1 : 3
81 Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice 8 : 0
82 Omega Stary Zamość - Sparta Wożuczyn 8 : 1
83 Spartakus Szarowola - Włókniarz Frampol 0 :11
84 Sokół Zwierzyniec - Echo Zawada 3 :12
pauzuje - Igros Krasnobród
Termin 15 - 14/15 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
85 Echo Zawada - Spartakus Szarowola 3 : 1
86 Włókniarz Frampol - Omega Stary Zamość 2 : 1
87 Sparta Wożuczyn - Hetman Zamość 3 : 1
88 Kryształ Werbkowice - Orkan-Aramis Bełżec 2 : 3
89 Unia Hrubieszów - AMSPN Hetman Zamość 2 : 2
90 Victoria Łukowa Chmielek - Igros Krasnobród 1 : 3
Sokół Zwierzyniec - pauzuje
Termin 16 - 21/22 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
91 Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów 6 : 1
92 AMSPN Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice 5 : 1
93 Orkan-Aramis Bełżec - Sparta Wożuczyn 1 : 3
94 Hetman Zamość - Włókniarz Frampol 0 : 2
95 Omega Stary Zamość - Echo Zawada 6 : 3
96 Spartakus Szarowola - Sokół Zwierzyniec 9 : 2
pauzuje - Victoria Łukowa Chmielek
Termin 17 - 28/29 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
-----------------------------------------------------------
97 Sokół Zwierzyniec - Omega Stary Zamość 1 : 6
98 Echo Zawada - Hetman Zamość 0 : 1
99 Włókniarz Frampol - Orkan-Aramis Bełżec 4 : 1
100 Sparta Wożuczyn - AMSPN Hetman Zamość 2 : 2
101 Kryształ Werbkowice - Igros Krasnobród 1 : 3
102 Unia Hrubieszów - Victoria Łukowa Chmielek 1 : 0
Spartakus Szarowola - pauzuje
Termin 18 - 1 maj 2007 r. - wtorek
----------------------------------------
103 Victoria Łukowa Chmielek - Kryształ Werbkowice 3 : 0
104 Igros Krasnobród - Sparta Wożuczyn 7 : 0
105 AMSPN Hetman Zamość - Włókniarz Frampol 2 : 0
106 Orkan-Aramis Bełżec - Echo Zawada 2 : 2
107 Hetman Zamość - Sokół Zwierzyniec 8 : 2
108 Omega Stary Zamość - Spartakus Szarowola 11 : 1
pauzuje - Unia Hrubieszów
Termin 19 - 5/6 maj 2007 r. - sobota/niedziela
----------------------------------------------------
109 Spartakus Szarowola - Hetman Zamość 1 : 3
110 Sokół Zwierzyniec - Orkan-Aramis Bełżec 1 : 6
111 Echo Zawada - AMSPN Hetman Zamość 3 : 6
112 Włókniarz Frampol - Igros Krasnobród 0 : 3
113 Sparta Wożuczyn - Victoria Łukowa Chmielek 3 : 1
114 Kryształ Werbkowice - Unia Hrubieszów 1 : 5
Omega Stary Zamość - pauzuje
Termin 20 - 12/13 maj 2007 r. - sobota/niedziela
------------------------------------------------------
115 Unia Hrubieszów - Sparta Wożuczyn 5 : 1
116 Victoria Łukowa Chmielek - Włókniarz Frampol 4 : 1
117 Igros Krasnobród - Echo Zawada 8 : 0
118 AMSPN Hetman Zamość - Sokół Zwierzyniec 14 : 0
119 Orkan-Aramis Bełżec - Spartakus Szarowola 0 : 2
120 Hetman Zamość - Omega Stary Zamość 0 : 3
pauzuje - Kryształ Werbkowice
Termin 21 - 19/20 maj 2007 r. - sobota/niedziela
------------------------------------------------------
121 Omega Stary Zamość - Orkan-Aramis Bełżec 3 : 0
122 Spartakus Szarowola - AMSPN Hetman Zamość 1 : 7
123 Sokół Zwierzyniec - Igros Krasnobród 0 : 9
124 Echo Zawada - Victoria Łukowa Chmielek 5 : 1
125 Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów 4 : 2
126 Sparta Wożuczyn - Kryształ Werbkowice 2 : 1
Hetman Zamość - pauzuje
Termin 22 - 26/27 maj 2007 r. - sobota/niedziela
------------------------------------------------------
127 Kryształ Werbkowice - Włókniarz Frampol 2 : 6
128 Unia Hrubieszów - Echo Zawada 3 : 3
129 Victoria Łukowa Chmielek - Sokół Zwierzyniec 4 : 4
130 Igros Krasnobród - Spartakus Szarowola 15 : 1
131 AMSPN Hetman Zamość - Omega Stary Zamość 0 : 0
132 Orkan-Aramis Bełżec - Hetman Zamość mecz niezweryfikowany
pauzuje - Sparta Wożuczyn
Termin 23 - 2/3 czerwiec 2007 r. - sobota/niedziela
---------------------------------------------------------
133 Hetman Zamość - AMSPN Hetman Zamość 3 : 1
134 Omega Stary Zamość - Igros Krasnobród 4 : 2
135 Spartakus Szarowola - Victoria Łukowa Chmielek 1 : 4
136 Sokół Zwierzyniec - Unia Hrubieszów 0 : 3
137 Echo Zawada - Kryształ Werbkowice 3 : 0
138 Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn 3 : 2
Orkan-Aramis Bełżec - pauzuje
Termin 24 - 7 czerwiec 2007 r. - czwartek
-----------------------------------------------
139 Sparta Wożuczyn - Echo Zawada 5 : 5
140 Kryształ Werbkowice - Sokół Zwierzyniec 11 : 1
141 Unia Hrubieszów - Spartakus Szarowola 2 : 0
142 Victoria Łukowa Chmielek - Omega Stary Zamość 2 : 1
143 Igros Krasnobród - Hetman Zamość 6 : 4
144 AMSPN Hetman Zamość - Orkan-Aramis Bełżec 3 : 0
pauzuje - Włókniarz Frampol
Termin 25 - 10 czerwiec 2007 r. - niedziela
-------------------------------------------------
145 Orkan-Aramis Bełżec - Igros Krasnobród 2 : 5
146 Hetman Zamość - Victoria Łukowa Chmielek 0 : 4
147 Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów 2 :10
148 Spartakus Szarowola - Kryształ Werbkowice 5 : 1
149 Sokół Zwierzyniec - Sparta Wożuczyn 0 : 5
150 Echo Zawada - Włókniarz Frampol 0 : 7
AMSPN Hetman Zamość - pauzuje
Termin 26 - 17 czerwiec 2007 r. - niedziela
-------------------------------------------------
151 Włókniarz Frampol - Sokół Zwierzyniec 8 : 1
152 Sparta Wożuczyn - Spartakus Szarowola 7 : 2
153 Kryształ Werbkowice - Omega Stary Zamość 0 : 4
154 Unia Hrubieszów - Hetman Zamość 3 : 0
155 Victoria Łukowa Chmielek - Orkan-Aramis Bełżec 0 : 3
156 Igros Krasnobród - AMSPN Hetman Zamość 1 : 0
pauzuje - Echo Zawada