|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Zamość | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Łada Biłgoraj | 30 | 81 | 26 | 3 | 1 | 128-12 | 13 | 1 | 1 | 68-8 | 13 | 2 | 0 | 60-4 | ||||||
2. | Spartakus Szarowola | 30 | 76 | 24 | 4 | 2 | 108-23 | 13 | 1 | 1 | 56-9 | 11 | 3 | 1 | 52-14 | ||||||
3. | Korona Łaszczów | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 97-52 | 11 | 2 | 2 | 54-19 | 8 | 3 | 4 | 43-33 | ||||||
4. | Victoria Łukowa/Chmielek | 30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 72-45 | 12 | 2 | 1 | 48-18 | 5 | 4 | 6 | 24-27 | ||||||
5. | Hetman II Zamość | 30 | 50 | 16 | 2 | 12 | 78-43 | 10 | 1 | 4 | 52-19 | 6 | 1 | 8 | 26-24 | ||||||
6. | Ostoja Skierbieszów | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 61-53 | 6 | 1 | 8 | 28-26 | 6 | 3 | 6 | 33-27 | ||||||
7. | Olimpiakos Tarnogród | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 60-74 | 6 | 2 | 7 | 35-37 | 5 | 2 | 8 | 25-37 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-5 |
8. | Roztocze Szczebrzeszyn | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 67-70 | 7 | 5 | 3 | 47-26 | 3 | 2 | 10 | 20-44 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5-6 |
9. | Echo Zawada | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 48-58 | 6 | 5 | 4 | 30-23 | 4 | 1 | 10 | 18-35 | ||||||
10. | Kryształ Werbkowice | 30 | 35 | 11 | 2 | 17 | 66-94 | 6 | 1 | 8 | 38-42 | 5 | 1 | 9 | 28-52 | ||||||
11. | Omega Stary Zamość | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 52-67 | 5 | 3 | 7 | 29-41 | 4 | 4 | 7 | 23-26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7-4 |
12. | Płomień Spartan Nieledew | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 33-55 | 6 | 2 | 7 | 20-28 | 3 | 5 | 7 | 13-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-7 |
13. | Orkan Bełżec | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 47-97 | 4 | 3 | 8 | 23-40 | 5 | 1 | 9 | 24-57 | ||||||
14. | Igros Krasnobród | 30 | 27 | 6 | 9 | 15 | 40-88 | 3 | 6 | 6 | 19-33 | 3 | 3 | 9 | 21-55 | ||||||
15. | Aleksandria Aleksandrów | 30 | 23 | 7 | 2 | 21 | 34-120 | 5 | 1 | 9 | 22-36 | 2 | 1 | 12 | 12-84 | ||||||
16. | Relax Księżpol | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 35-75 | 5 | 2 | 8 | 20-32 | 1 | 2 | 12 | 15-43 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||
1 | Łada Biłgoraj | ||||||||||||||||
2 | Spartakus Szarowola | ||||||||||||||||
3 | Korona Łaszczów | ||||||||||||||||
4 | Victoria Łukowa/Chmielek | ||||||||||||||||
5 | Hetman II Zamość | ||||||||||||||||
6 | Ostoja Skierbieszów | ||||||||||||||||
7 | Olimpiakos Tarnogród | ||||||||||||||||
8 | Roztocze Szczebrzeszyn | ||||||||||||||||
9 | Echo Zawada | ||||||||||||||||
10 | Kryształ Werbkowice | ||||||||||||||||
11 | Omega Stary Zamość | ||||||||||||||||
12 | Płomień Spartan Nieledew | ||||||||||||||||
13 | Orkan Bełżec | ||||||||||||||||
14 | Igros Krasnobród | ||||||||||||||||
15 | Aleksandria Aleksandrów | ||||||||||||||||
16 | Relax Księżpol |
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia |
Spartakus Szarowola | 2-0 | Hetman II Zamość | 6 sierpnia, 17:00 |
utrzymano wynik z boiska | |||
Korona Łaszczów | 0-0 | Łada Biłgoraj | 7 sierpnia, 17:00 |
Igros Krasnobród | 0-3 | Kryształ Werbkowice | 7 sierpnia, 17:00 |
Ostoja Skierbieszów | 1-2 | Omega Stary Zamość | 7 sierpnia, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 3-0 | Płomień Spartan Nieledew | 7 sierpnia, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-1 | |||
Olimpiakos Tarnogród | 3-0 | Relax Księżpol | 7 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 0-0 | |||
Victoria Łukowa/Chmielek | 2-0 | Echo Zawada | 7 sierpnia, 17:00 |
utrzymano wynik z boiska | |||
Orkan Bełżec | 1-1 | Roztocze Szczebrzeszyn | 7 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia |
Hetman II Zamość | 1-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 14 sierpnia, 17:00 |
Echo Zawada | 1-2 | Orkan Bełżec | 14 sierpnia, 17:00 |
Relax Księżpol | 1-1 | Victoria Łukowa/Chmielek | 14 sierpnia, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-0 | Olimpiakos Tarnogród | 14 sierpnia, 15:00 |
Kryształ Werbkowice | 3-2 | Ostoja Skierbieszów | 13 sierpnia, 17:00 |
Łada Biłgoraj | 7-0 | Igros Krasnobród | 14 sierpnia, 17:00 |
Spartakus Szarowola | 6-1 | Korona Łaszczów | 14 sierpnia, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 2-1 | Omega Stary Zamość | 14 sierpnia, 17:00 |
zmiana gospodarza |
Kolejka 3 - 20-21 sierpnia |
Korona Łaszczów | 4-2 | Hetman II Zamość | 21 sierpnia, 17:00 |
Igros Krasnobród | 0-7 | Spartakus Szarowola | 21 sierpnia, 17:00 |
Ostoja Skierbieszów | 0-1 | Łada Biłgoraj | 21 sierpnia, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 0-3 | Kryształ Werbkowice | 21 sierpnia, 16:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 3-0 | Omega Stary Zamość | 21 sierpnia, 17:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 4-0 | Płomień Spartan Nieledew | 21 sierpnia, 17:00 |
Orkan Bełżec | 1-1 | Relax Księżpol | 20 sierpnia, 16:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 2-0 | Echo Zawada | 20 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia |
Hetman II Zamość | 3-0 | Echo Zawada | 28 sierpnia, 17:00 |
Relax Księżpol | 3-1 | Roztocze Szczebrzeszyn | 28 sierpnia, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-2 | Orkan Bełżec | 28 sierpnia, 15:00 |
Omega Stary Zamość | 3-3 | Victoria Łukowa/Chmielek | 27 sierpnia, 16:00 |
Łada Biłgoraj | 0-1 | Aleksandria Aleksandrów | 28 sierpnia, 17:00 |
Spartakus Szarowola | 2-1 | Ostoja Skierbieszów | 27 sierpnia, 17:00 |
Korona Łaszczów | 7-0 | Igros Krasnobród | 28 sierpnia, 17:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 3-5 | Kryształ Werbkowice | 27 sierpnia, 16:00 |
zmiana gospodarza |
Kolejka 5 - 3-4 września |
Igros Krasnobród | 1-3 | Hetman II Zamość | 4 września, 16:00 |
Ostoja Skierbieszów | 0-4 | Korona Łaszczów | 4 września, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 0-2 | Spartakus Szarowola | 4 września, 15:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 1-4 | Łada Biłgoraj | 4 września, 16:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 3-0 | Kryształ Werbkowice | 4 września, 17:00 |
Orkan Bełżec | 2-2 | Omega Stary Zamość | 3 września, 16:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 3-0 | Płomień Spartan Nieledew | 3 września, 17:00 |
Echo Zawada | 2-0 | Relax Księżpol | 4 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 10-11 września |
Hetman II Zamość | 3-1 | Relax Księżpol | 11 września, 16:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-0 | Echo Zawada | 11 września, 14:00 |
Omega Stary Zamość | 1-4 | Roztocze Szczebrzeszyn | 11 września, 16:00 |
mecz w Szczebrzeszynie - Omega gospodarzem | |||
Kryształ Werbkowice | 5-0 | Orkan Bełżec | 11 września, 16:00 |
Łada Biłgoraj | 2-0 | Victoria Łukowa/Chmielek | 11 września, 16:00 |
Spartakus Szarowola | 6-0 | Olimpiakos Tarnogród | 10 września, 16:00 |
Korona Łaszczów | 6-2 | Aleksandria Aleksandrów | 11 września, 16:00 |
Igros Krasnobród | 1-1 | Ostoja Skierbieszów | 11 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 17-18 września |
Ostoja Skierbieszów | 2-4 | Hetman II Zamość | 18 września, 16:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 1-3 | Igros Krasnobród | 18 września, 15:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 2-3 | Korona Łaszczów | 18 września, 15:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 3-3 | Spartakus Szarowola | 13 listopada, 13:00 |
Orkan Bełżec | 0-6 | Łada Biłgoraj | 18 września, 14:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 5-0 | Kryształ Werbkowice | 17 września, 16:00 |
Echo Zawada | 0-0 | Omega Stary Zamość | 18 września, 15:00 |
Relax Księżpol | 0-0 | Płomień Spartan Nieledew | 18 września, 15:00 |
Kolejka 8 - 21 września |
Hetman II Zamość | 0-0 | Płomień Spartan Nieledew | 21 września, 16:00 |
Omega Stary Zamość | 2-0 | Relax Księżpol | 21 września, 16:00 |
Kryształ Werbkowice | 1-2 | Echo Zawada | 21 września, 16:00 |
Łada Biłgoraj | 1-1 | Roztocze Szczebrzeszyn | 21 września, 16:00 |
Spartakus Szarowola | 3-1 | Orkan Bełżec | 21 września, 16:30 |
Korona Łaszczów | 1-2 | Victoria Łukowa/Chmielek | 21 września, 16:00 |
Igros Krasnobród | 3-1 | Olimpiakos Tarnogród | 21 września, 16:00 |
Ostoja Skierbieszów | 5-0 | Aleksandria Aleksandrów | 21 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 24-25 września |
Aleksandria Aleksandrów | 0-3 | Hetman II Zamość | 25 września, 14:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 2-2 | Ostoja Skierbieszów | 25 września, 15:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 5-1 | Igros Krasnobród | 25 września, 17:00 |
Orkan Bełżec | 1-4 | Korona Łaszczów | 25 września, 14:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-1 | Spartakus Szarowola | 24 września, 15:00 |
Echo Zawada | 0-3 | Łada Biłgoraj | 24 września, 13:00 |
Relax Księżpol | 6-4 | Kryształ Werbkowice | 25 września, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-4 | Omega Stary Zamość | 25 września, 15:00 |
Kolejka 10 - 1-2 października |
Hetman II Zamość | 3-0 | Omega Stary Zamość | 2 października, 15:00 |
Kryształ Werbkowice | 0-1 | Płomień Spartan Nieledew | 2 października, 15:00 |
Łada Biłgoraj | 8-0 | Relax Księżpol | 2 października, 15:00 |
Spartakus Szarowola | 7-1 | Echo Zawada | 2 października, 14:00 |
Korona Łaszczów | 4-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 2 października, 15:00 |
Igros Krasnobród | 2-2 | Orkan Bełżec | 2 października, 15:00 |
Ostoja Skierbieszów | 2-3 | Victoria Łukowa/Chmielek | 2 października, 15:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 1-4 | Olimpiakos Tarnogród | 2 października, 14:00 |
Kolejka 11 - 8-9 października |
Olimpiakos Tarnogród | 1-1 | Hetman II Zamość | 9 października, 14:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 5-1 | Aleksandria Aleksandrów | 9 października, 16:00 |
Orkan Bełżec | 1-2 | Ostoja Skierbieszów | 9 października, 14:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 3-3 | Igros Krasnobród | 8 października, 15:00 |
Echo Zawada | 2-2 | Korona Łaszczów | 9 października, 14:00 |
Relax Księżpol | 1-3 | Spartakus Szarowola | 9 października, 14:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 0-4 | Łada Biłgoraj | 8 października, 15:00 |
Omega Stary Zamość | 3-0 | Kryształ Werbkowice | 9 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 15-16 października |
Hetman II Zamość | 6-1 | Kryształ Werbkowice | 16 października, 14:00 |
Łada Biłgoraj | 5-1 | Omega Stary Zamość | 16 października, 14:00 |
Spartakus Szarowola | 0-1 | Płomień Spartan Nieledew | 16 października, 14:00 |
Korona Łaszczów | 1-0 | Relax Księżpol | 16 października, 15:00 |
Igros Krasnobród | 0-0 | Echo Zawada | 16 października, 15:00 |
Ostoja Skierbieszów | 3-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 13 listopada, 13:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 1-2 | Orkan Bełżec | 16 października, 14:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 1-2 | Victoria Łukowa/Chmielek | 16 października, 14:00 |
Kolejka 13 - 22-23 października |
Victoria Łukowa/Chmielek | 1-0 | Hetman II Zamość | 23 października, 14:00 |
Orkan Bełżec | 1-3 | Olimpiakos Tarnogród | 23 października, 13:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 18-0 | Aleksandria Aleksandrów | 22 października, 14:00 |
Echo Zawada | 1-4 | Ostoja Skierbieszów | 23 października, 14:00 |
Relax Księżpol | 1-2 | Igros Krasnobród | 23 października, 14:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-5 | Korona Łaszczów | 23 października, 13:00 |
Omega Stary Zamość | 1-4 | Spartakus Szarowola | 23 października, 15:00 |
Kryształ Werbkowice | 0-5 | Łada Biłgoraj | 21 października, 14:00 |
Kolejka 14 - 29-30 października |
Hetman II Zamość | 1-4 | Łada Biłgoraj | 30 października, 12:00 |
Spartakus Szarowola | 1-0 | Kryształ Werbkowice | 29 października, 14:00 |
Korona Łaszczów | 1-0 | Omega Stary Zamość | 30 października, 15:00 |
Igros Krasnobród | 1-1 | Płomień Spartan Nieledew | 30 października, 14:00 |
Ostoja Skierbieszów | 4-0 | Relax Księżpol | 29 października, 14:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 3-1 | Echo Zawada | 30 października, 14:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 3-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 30 października, 14:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 7-3 | Orkan Bełżec | 30 października, 14:00 |
Kolejka 15 - 5-6 listopada |
Orkan Bełżec | 2-4 | Hetman II Zamość | 6 listopada, 13:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-2 | Victoria Łukowa/Chmielek | 5 listopada, 14:00 |
Echo Zawada | 3-3 | Olimpiakos Tarnogród | 6 listopada, 13:00 |
Relax Księżpol | 2-1 | Aleksandria Aleksandrów | 6 listopada, 14:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 0-3 | Ostoja Skierbieszów | 5 listopada, 13:00 |
Omega Stary Zamość | 2-2 | Igros Krasnobród | 5 listopada, 14:00 |
Kryształ Werbkowice | 2-0 | Korona Łaszczów | 6 listopada, 14:00 |
Łada Biłgoraj | 3-0 | Spartakus Szarowola | 6 listopada, 13:00 |
Kolejka 16 - 24 maja |
Hetman II Zamość | 0-3 | Spartakus Szarowola | |
Łada Biłgoraj | 8-2 | Korona Łaszczów | |
Kryształ Werbkowice | 9-3 | Igros Krasnobród | |
Omega Stary Zamość | 1-4 | Ostoja Skierbieszów | |
Płomień Spartan Nieledew | 0-0 | Aleksandria Aleksandrów | |
Relax Księżpol | 0-2 | Olimpiakos Tarnogród | |
Echo Zawada | 2-1 | Victoria Łukowa/Chmielek | |
Roztocze Szczebrzeszyn | 4-1 | Orkan Bełżec |
Kolejka 17 - 1-2 kwietnia |
Omega Stary Zamość | 4-2 | Aleksandria Aleksandrów | 1 kwietnia, 15:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-0 | Hetman II Zamość | 1 kwietnia, 15:00 |
Orkan Bełżec | 2-1 | Echo Zawada | 2 kwietnia, 16:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 3-1 | Relax Księżpol | 19 kwietnia, 17:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 4-1 | Płomień Spartan Nieledew | 19 kwietnia, 17:00 |
Ostoja Skierbieszów | 2-1 | Kryształ Werbkowice | 19 kwietnia, 17:00 |
Igros Krasnobród | 0-5 | Łada Biłgoraj | 19 kwietnia, 17:00 |
Korona Łaszczów | 2-2 | Spartakus Szarowola | 19 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 18 - 8-9 kwietnia |
Hetman II Zamość | 0-3 | Korona Łaszczów | 8 kwietnia, 15:00 |
Spartakus Szarowola | 3-0 | Igros Krasnobród | 9 kwietnia, 15:00 |
Łada Biłgoraj | 5-1 | Ostoja Skierbieszów | 9 kwietnia, 13:00 |
Kryształ Werbkowice | 6-0 | Aleksandria Aleksandrów | 9 kwietnia, 15:00 |
Omega Stary Zamość | 1-3 | Olimpiakos Tarnogród | 9 kwietnia, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-1 | Victoria Łukowa/Chmielek | 9 kwietnia, 15:00 |
Relax Księżpol | 1-3 | Orkan Bełżec | 9 kwietnia, 14:00 |
Echo Zawada | 3-0 | Roztocze Szczebrzeszyn | 9 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 13-15 kwietnia |
Kryształ Werbkowice | 1-2 | Olimpiakos Tarnogród | 15 kwietnia, 15:00 |
Echo Zawada | 3-1 | Hetman II Zamość | 15 kwietnia, 13:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 3-2 | Relax Księżpol | 15 kwietnia, 16:00 |
Orkan Bełżec | 2-6 | Płomień Spartan Nieledew | 15 kwietnia, 14:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 3-1 | Omega Stary Zamość | 13 kwietnia, 16:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 0-7 | Łada Biłgoraj | 15 kwietnia, 13:00 |
Ostoja Skierbieszów | 0-3 | Spartakus Szarowola | 15 kwietnia, 16:00 |
Igros Krasnobród | 2-2 | Korona Łaszczów | 15 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 20 - 22-23 kwietnia |
Hetman II Zamość | 4-1 | Igros Krasnobród | 22 kwietnia, 15:00 |
Korona Łaszczów | 4-1 | Ostoja Skierbieszów | 22 kwietnia, 15:00 |
Spartakus Szarowola | 9-1 | Aleksandria Aleksandrów | 22 kwietnia, 15:00 |
Łada Biłgoraj | 4-1 | Olimpiakos Tarnogród | 22 kwietnia, 13:00 |
mecz w Tarnogrodzie Łada gospodarzem | |||
Kryształ Werbkowice | 3-1 | Victoria Łukowa/Chmielek | 22 kwietnia, 15:00 |
Omega Stary Zamość | 1-2 | Orkan Bełżec | 23 kwietnia, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 2-0 | Roztocze Szczebrzeszyn | 23 kwietnia, 16:00 |
Relax Księżpol | 2-0 | Echo Zawada | 23 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 21 - 29-30 kwietnia |
Relax Księżpol | 2-0 | Hetman II Zamość | 30 kwietnia, 16:00 |
Echo Zawada | 0-0 | Płomień Spartan Nieledew | 30 kwietnia, 16:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-1 | Omega Stary Zamość | 29 kwietnia, 17:00 |
Orkan Bełżec | 1-4 | Kryształ Werbkowice | 30 kwietnia, 16:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 1-2 | Łada Biłgoraj | 29 kwietnia, 17:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 1-5 | Spartakus Szarowola | 30 kwietnia, 16:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 1-4 | Korona Łaszczów | 30 kwietnia, 15:00 |
Ostoja Skierbieszów | 1-1 | Igros Krasnobród | 30 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 22 - 3 maja |
Hetman II Zamość | 3-2 | Ostoja Skierbieszów | 3 maja, 13:00 |
Igros Krasnobród | 4-0 | Aleksandria Aleksandrów | 3 maja, 17:00 |
Korona Łaszczów | 5-0 | Olimpiakos Tarnogród | 3 maja, 15:00 |
Spartakus Szarowola | 3-2 | Victoria Łukowa/Chmielek | 3 maja, 16:00 |
Łada Biłgoraj | 5-0 | Orkan Bełżec | 3 maja, 17:00 |
Kryształ Werbkowice | 1-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 3 maja, 16:00 |
Omega Stary Zamość | 0-4 | Echo Zawada | 3 maja, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-1 | Relax Księżpol | 3 maja, 16:00 |
Kolejka 23 - 6-7 maja |
Płomień Spartan Nieledew | 0-1 | Hetman II Zamość | 6 maja, 16:00 |
Relax Księżpol | 0-1 | Omega Stary Zamość | 7 maja, 16:00 |
Echo Zawada | 2-2 | Kryształ Werbkowice | 7 maja, 16:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 0-7 | Łada Biłgoraj | 6 maja, 17:00 |
Orkan Bełżec | 0-6 | Spartakus Szarowola | 7 maja, 16:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 2-2 | Korona Łaszczów | 6 maja, 13:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 5-1 | Igros Krasnobród | 7 maja, 16:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 0-2 | Ostoja Skierbieszów | 7 maja, 15:00 |
Kolejka 24 - 13-14 maja |
Hetman II Zamość | 12-0 | Aleksandria Aleksandrów | 14 maja, 16:00 |
Ostoja Skierbieszów | 3-1 | Olimpiakos Tarnogród | 14 maja, 17:00 |
Igros Krasnobród | 1-3 | Victoria Łukowa/Chmielek | 14 maja, 17:00 |
Korona Łaszczów | 9-1 | Orkan Bełżec | 13 maja, 16:00 |
Spartakus Szarowola | 8-0 | Roztocze Szczebrzeszyn | 13 maja, 16:00 |
Łada Biłgoraj | 3-0 | Echo Zawada | 14 maja, 14:00 |
Kryształ Werbkowice | 3-3 | Relax Księżpol | 13 maja, 16:00 |
Omega Stary Zamość | 3-3 | Płomień Spartan Nieledew | 13 maja, 17:00 |
Kolejka 25 - 20-21 maja |
Omega Stary Zamość | 2-1 | Hetman II Zamość | 20 maja, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 4-1 | Kryształ Werbkowice | 21 maja, 17:00 |
Relax Księżpol | 0-5 | Łada Biłgoraj | 21 maja, 16:00 |
Echo Zawada | 0-4 | Spartakus Szarowola | 21 maja, 17:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-5 | Korona Łaszczów | 20 maja, 17:00 |
Orkan Bełżec | 1-0 | Igros Krasnobród | 21 maja, 17:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 3-2 | Ostoja Skierbieszów | 21 maja, 17:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 0-4 | Aleksandria Aleksandrów | 21 maja, 16:00 |
Kolejka 26 - 27-28 maja |
Hetman II Zamość | 3-1 | Olimpiakos Tarnogród | 28 maja, 16:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 2-2 | Victoria Łukowa/Chmielek | 28 maja, 16:00 |
Ostoja Skierbieszów | 1-2 | Orkan Bełżec | 28 maja, 16:00 |
Igros Krasnobród | 4-2 | Roztocze Szczebrzeszyn | 28 maja, 17:00 |
Korona Łaszczów | 4-3 | Echo Zawada | 27 maja, 16:00 |
Spartakus Szarowola | 4-1 | Relax Księżpol | 27 maja, 17:00 |
Łada Biłgoraj | 1-0 | Płomień Spartan Nieledew | 28 maja, 16:00 |
Kryształ Werbkowice | 2-10 | Omega Stary Zamość | 27 maja, 16:00 |
Kolejka 27 - 3-4 czerwca |
Kryształ Werbkowice | 0-5 | Hetman II Zamość | 3 czerwca, 16:00 |
Omega Stary Zamość | 1-7 | Łada Biłgoraj | 4 czerwca, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 0-3 | Spartakus Szarowola | 4 czerwca, 17:00 |
Relax Księżpol | 1-4 | Korona Łaszczów | 4 czerwca, 17:00 |
Echo Zawada | 5-1 | Igros Krasnobród | 4 czerwca, 17:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 1-1 | Ostoja Skierbieszów | 3 czerwca, 17:00 |
Orkan Bełżec | 7-0 | Aleksandria Aleksandrów | 4 czerwca, 17:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 2-1 | Olimpiakos Tarnogród | 4 czerwca, 17:00 |
Kolejka 28 - 10-11 czerwca |
Hetman II Zamość | 3-1 | Victoria Łukowa/Chmielek | 10 czerwca, 16:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 4-3 | Orkan Bełżec | 11 czerwca, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 5-0 | Roztocze Szczebrzeszyn | 11 czerwca, 16:00 |
Ostoja Skierbieszów | 1-2 | Echo Zawada | 10 czerwca, 17:00 |
Igros Krasnobród | 0-3 | Relax Księżpol | 11 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 1:2 | |||
Korona Łaszczów | 3-0 | Płomień Spartan Nieledew | 10 czerwca, 17:00 |
Spartakus Szarowola | 2-0 | Omega Stary Zamość | 10 czerwca, 17:00 |
Łada Biłgoraj | 13-0 | Kryształ Werbkowice | 11 czerwca, 16:00 |
Kolejka 29 - 18 czerwca |
Łada Biłgoraj | 3-1 | Hetman II Zamość | 18 czerwca, 17:00 |
Kryształ Werbkowice | 2-6 | Spartakus Szarowola | 18 czerwca, 17:00 |
Omega Stary Zamość | 4-2 | Korona Łaszczów | 18 czerwca, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-3 | Igros Krasnobród | 18 czerwca, 17:00 |
Relax Księżpol | 0-5 | Ostoja Skierbieszów | 18 czerwca, 17:00 |
Echo Zawada | 6-0 | Aleksandria Aleksandrów | 18 czerwca, 17:00 |
Roztocze Szczebrzeszyn | 3-3 | Olimpiakos Tarnogród | 18 czerwca, 17:00 |
Orkan Bełżec | 1-0 | Victoria Łukowa/Chmielek | 18 czerwca, 17:00 |
Kolejka 30 - 24-25 czerwca |
Hetman II Zamość | 10-0 | Orkan Bełżec | 25 czerwca, 17:00 |
Victoria Łukowa/Chmielek | 4-1 | Roztocze Szczebrzeszyn | 24 czerwca, 17:00 |
Olimpiakos Tarnogród | 2-4 | Echo Zawada | 25 czerwca, 17:00 |
Aleksandria Aleksandrów | 3-2 | Relax Księżpol | 25 czerwca, 17:00 |
Ostoja Skierbieszów | 3-0 | Płomień Spartan Nieledew | 24 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 3:2 | |||
Igros Krasnobród | 0-0 | Omega Stary Zamość | 25 czerwca, 17:00 |
Korona Łaszczów | 3-4 | Kryształ Werbkowice | 25 czerwca, 17:00 |
Spartakus Szarowola | 0-0 | Łada Biłgoraj | 25 czerwca, 17:00 |
dzisiaj: 193, wczoraj: 173
ogółem: 5 686 355
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Zamość | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 14 |
Brak aktywnych ankiet. |