|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa A 2006/2007, grupa: Zamość II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sparta Wożuczyn | 22 | 60 | 19 | 3 | 0 | 76-22 | 11 | 0 | 0 | 50-13 | 8 | 3 | 0 | 26-9 | ||||||
2. | Nord 98 Wysokie | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 57-20 | 10 | 1 | 0 | 33-7 | 6 | 2 | 3 | 24-13 | ||||||
3. | Orkan Bełżec | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 50-33 | 5 | 3 | 3 | 24-17 | 6 | 2 | 3 | 26-16 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
4. | Sparta Łabunie | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 68-34 | 5 | 3 | 3 | 35-16 | 6 | 2 | 3 | 33-18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
5. | Ruch Machnów Nowy | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 47-51 | 6 | 0 | 5 | 26-26 | 3 | 2 | 6 | 21-25 | ||||||
6. | Pogoń 96 Łaszczówka | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 40-50 | 6 | 1 | 4 | 21-23 | 2 | 3 | 6 | 19-27 | ||||||
7. | Igros Krasnobród | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 44-55 | 6 | 3 | 2 | 24-17 | 1 | 3 | 7 | 20-38 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8-4 |
8. | Huragan Hrubieszów | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 34-38 | 5 | 2 | 4 | 18-14 | 3 | 1 | 7 | 16-24 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-8 |
9. | Kresy Dołhobyczów | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 40-59 | 6 | 1 | 4 | 25-20 | 1 | 0 | 10 | 15-39 | ||||||
10. | Legion Komarów | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 38-62 | 3 | 3 | 5 | 20-23 | 3 | 0 | 8 | 18-39 | ||||||
11. | Płoszczanin Płoskie | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 27-69 | 4 | 0 | 7 | 17-33 | 2 | 1 | 8 | 10-36 | ||||||
12. | Szyszła/Zryw Ulhówek | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 42-70 | 3 | 3 | 5 | 26-35 | 1 | 1 | 9 | 16-35 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Sparta Wożuczyn | ||||||||||||
2 | Nord 98 Wysokie | ||||||||||||
3 | Orkan Bełżec | ||||||||||||
4 | Sparta Łabunie | ||||||||||||
5 | Ruch Machnów Nowy | ||||||||||||
6 | Pogoń 96 Łaszczówka | ||||||||||||
7 | Igros Krasnobród | ||||||||||||
8 | Huragan Hrubieszów | ||||||||||||
9 | Kresy Dołhobyczów | ||||||||||||
10 | Legion Komarów | ||||||||||||
11 | Płoszczanin Płoskie | ||||||||||||
12 | Szyszła/Zryw Ulhówek |
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia |
Huragan Hrubieszów | 0-1 | Sparta Wożuczyn | 20 sierpnia, 15:00 |
Płoszczanin Płoskie | 1-3 | Igros Krasnobród | 20 sierpnia, 17:00 |
Legion Komarów | 1-3 | Sparta Łabunie | 20 sierpnia, 17:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 4-2 | Pogoń 96 Łaszczówka | 20 sierpnia, 17:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-6 | Orkan Bełżec | 20 sierpnia, 17:00 |
Nord 98 Wysokie | 6-1 | Kresy Dołhobyczów | 19 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia |
Sparta Wożuczyn | 8-0 | Kresy Dołhobyczów | 27 sierpnia, 16:00 |
Orkan Bełżec | 1-2 | Nord 98 Wysokie | 27 sierpnia, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Ruch Machnów Nowy | 27 sierpnia, 17:00 |
Sparta Łabunie | 0-3 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 27 sierpnia, 17:00 |
Igros Krasnobród | 2-1 | Legion Komarów | 26 sierpnia, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 0-1 | Płoszczanin Płoskie | 27 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 3 - 2-3 września |
Płoszczanin Płoskie | 1-3 | Sparta Wożuczyn | 3 września, 16:00 |
Legion Komarów | 2-1 | Huragan Hrubieszów | 3 września, 16:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 2-2 | Igros Krasnobród | 3 września, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 0-3 | Sparta Łabunie | 3 września, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 4-3 | |||
Nord 98 Wysokie | 1-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 20 września, 16:00 |
Kresy Dołhobyczów | 0-1 | Orkan Bełżec | 3 września, 16:00 |
Kolejka 4 - 9-10 września |
Sparta Wożuczyn | 4-2 | Orkan Bełżec | 10 września, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3-2 | Kresy Dołhobyczów | 10 września, 16:00 |
Sparta Łabunie | 0-1 | Nord 98 Wysokie | 10 września, 16:00 |
Igros Krasnobród | 1-3 | Ruch Machnów Nowy | 10 września, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 4-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 10 września, 16:00 |
Płoszczanin Płoskie | 1-3 | Legion Komarów | 9 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 16-17 września |
Legion Komarów | 0-2 | Sparta Wożuczyn | 17 września, 16:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 3-4 | Płoszczanin Płoskie | 16 września, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 2-0 | Huragan Hrubieszów | 17 września, 16:00 |
Nord 98 Wysokie | 2-1 | Igros Krasnobród | 16 września, 16:00 |
Kresy Dołhobyczów | 3-0 | Sparta Łabunie | 17 września, 15:00 |
Orkan Bełżec | 2-2 | Pogoń 96 Łaszczówka | 17 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 24 września |
Sparta Wożuczyn | 7-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 24 września, 15:00 |
Sparta Łabunie | 1-2 | Orkan Bełżec | 24 września, 15:00 |
Igros Krasnobród | 3-1 | Kresy Dołhobyczów | 24 września, 15:00 |
Huragan Hrubieszów | 0-2 | Nord 98 Wysokie | 24 września, 14:00 |
Płoszczanin Płoskie | 3-2 | Ruch Machnów Nowy | 24 września, 16:00 |
Legion Komarów | 3-3 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 24 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 30 września-1 października |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 3-3 | Sparta Wożuczyn | 1 października, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 3-5 | Legion Komarów | 1 października, 15:00 |
Nord 98 Wysokie | 1-0 | Płoszczanin Płoskie | 30 września, 15:00 |
Kresy Dołhobyczów | 3-2 | Huragan Hrubieszów | 1 października, 15:00 |
Orkan Bełżec | 2-2 | Igros Krasnobród | 1 października, 14:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-3 | Sparta Łabunie | 1 października, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-2 |
Kolejka 8 - 7-8 października |
Sparta Wożuczyn | 4-3 | Sparta Łabunie | 8 października, 15:00 |
Igros Krasnobród | 3-2 | Pogoń 96 Łaszczówka | 8 października, 15:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-0 | Orkan Bełżec | 8 października, 14:00 |
Płoszczanin Płoskie | 1-5 | Kresy Dołhobyczów | 7 października, 15:00 |
Legion Komarów | 3-3 | Nord 98 Wysokie | 8 października, 15:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 3-3 | Ruch Machnów Nowy | 8 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 14-15 października |
Ruch Machnów Nowy | 2-3 | Sparta Wożuczyn | 15 października, 14:00 |
Nord 98 Wysokie | 2-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 14 października, 15:00 |
Kresy Dołhobyczów | 2-3 | Legion Komarów | 15 października, 15:00 |
Orkan Bełżec | 4-1 | Płoszczanin Płoskie | 15 października, 14:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-1 | Huragan Hrubieszów | 15 października, 13:00 |
Sparta Łabunie | 9-1 | Igros Krasnobród | 14 października, 14:00 |
Kolejka 10 - 21-22 października |
Sparta Wożuczyn | 3-1 | Igros Krasnobród | 22 października, 14:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-3 | Sparta Łabunie | 22 października, 13:00 |
w Teptiukowie | |||
Płoszczanin Płoskie | 2-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 22 października, 15:00 |
Legion Komarów | 1-2 | Orkan Bełżec | 22 października, 15:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 4-2 | Kresy Dołhobyczów | 22 października, 15:00 |
w Tarnoszynie | |||
Ruch Machnów Nowy | 3-2 | Nord 98 Wysokie | 22 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 28-29 października |
Nord 98 Wysokie | 0-0 | Sparta Wożuczyn | 28 października, 14:00 |
Kresy Dołhobyczów | 0-4 | Ruch Machnów Nowy | 12 listopada, 13:00 |
Orkan Bełżec | 4-0 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 29 października, 14:00 |
(wo) | |||
przerwany w 65. minucie przy stanie 4-1, ponieważ zawodnik gości znieważył sędziego | |||
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Legion Komarów | 29 października, 13:00 |
Sparta Łabunie | 9-0 | Płoszczanin Płoskie | 29 października, 14:00 |
Igros Krasnobród | 5-1 | Huragan Hrubieszów | 29 października, 14:00 |
Kolejka 12 - 15 kwietnia |
Sparta Wożuczyn | 4-1 | Huragan Hrubieszów | 15 kwietnia, 16:00 |
Igros Krasnobród | 1-0 | Płoszczanin Płoskie | 15 kwietnia, 16:00 |
Sparta Łabunie | 3-0 | Legion Komarów | 15 kwietnia, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 15 kwietnia, 14:00 |
Orkan Bełżec | 3-0 | Ruch Machnów Nowy | 15 kwietnia, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1 | |||
Kresy Dołhobyczów | 1-0 | Nord 98 Wysokie | 15 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 13 - 21-22 kwietnia |
Kresy Dołhobyczów | 0-3 | Sparta Wożuczyn | 22 kwietnia, 14:00 |
Nord 98 Wysokie | 3-1 | Orkan Bełżec | 22 kwietnia, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 0-3 | Pogoń 96 Łaszczówka | 22 kwietnia, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1 | |||
Szyszła/Zryw Ulhówek | 1-6 | Sparta Łabunie | 22 kwietnia, 16:00 |
Legion Komarów | 2-1 | Igros Krasnobród | 22 kwietnia, 16:00 |
Płoszczanin Płoskie | 3-1 | Huragan Hrubieszów | 21 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 14 - 28-29 kwietnia |
Sparta Wożuczyn | 6-0 | Płoszczanin Płoskie | 29 kwietnia, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 2-0 | Legion Komarów | 28 kwietnia, 15:00 |
w Teptiukowie | |||
Igros Krasnobród | 3-2 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 29 kwietnia, 16:00 |
Sparta Łabunie | 3-0 | Ruch Machnów Nowy | 29 kwietnia, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 1-4 | Nord 98 Wysokie | 29 kwietnia, 14:00 |
Orkan Bełżec | 1-0 | Kresy Dołhobyczów | 29 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 15 - 1-3 maja |
Orkan Bełżec | 0-3 | Sparta Wożuczyn | 1 maja, 17:00 |
Kresy Dołhobyczów | 1-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 3 maja, 15:00 |
Nord 98 Wysokie | 2-0 | Sparta Łabunie | 3 maja, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 3-1 | Igros Krasnobród | 2 maja, 16:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 0-1 | Huragan Hrubieszów | 1 maja, 16:00 |
Legion Komarów | 0-0 | Płoszczanin Płoskie | 3 maja, 16:00 |
Kolejka 16 - 5-6 maja |
Sparta Wożuczyn | 4-1 | Legion Komarów | 6 maja, 16:00 |
Płoszczanin Płoskie | 2-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 5 maja, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-1 | Ruch Machnów Nowy | 5 maja, 15:00 |
w Teptukowie | |||
Igros Krasnobród | 1-1 | Nord 98 Wysokie | 6 maja, 17:00 |
Sparta Łabunie | 4-3 | Kresy Dołhobyczów | 6 maja, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3-3 | Orkan Bełżec | 6 maja, 14:00 |
Kolejka 17 - 12-13 maja |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-4 | Sparta Wożuczyn | 13 maja, 14:00 |
Orkan Bełżec | 1-1 | Sparta Łabunie | 13 maja, 17:00 |
Kresy Dołhobyczów | 8-3 | Igros Krasnobród | 12 maja, 15:00 |
Nord 98 Wysokie | 3-1 | Huragan Hrubieszów | 13 maja, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 5-1 | Płoszczanin Płoskie | 13 maja, 16:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 6-3 | Legion Komarów | 13 maja, 16:00 |
Kolejka 18 - 19-20 maja |
Sparta Wożuczyn | 5-2 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 20 maja, 16:00 |
Legion Komarów | 3-5 | Ruch Machnów Nowy | 20 maja, 16:00 |
Płoszczanin Płoskie | 0-2 | Nord 98 Wysokie | 19 maja, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 2-0 | Kresy Dołhobyczów | 19 maja, 15:00 |
w Teptiukowie | |||
Igros Krasnobród | 1-1 | Orkan Bełżec | 20 maja, 17:00 |
Sparta Łabunie | 3-3 | Pogoń 96 Łaszczówka | 20 maja, 16:00 |
Kolejka 19 - 27 maja |
Sparta Łabunie | 2-2 | Sparta Wożuczyn | 27 maja, 17:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3-2 | Igros Krasnobród | 27 maja, 16:00 |
Orkan Bełżec | 1-6 | Huragan Hrubieszów | 27 maja, 17:00 |
Kresy Dołhobyczów | 5-2 | Płoszczanin Płoskie | 27 maja, 15:00 |
Nord 98 Wysokie | 9-1 | Legion Komarów | 27 maja, 17:00 |
Ruch Machnów Nowy | 5-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 27 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 2-3 czerwca |
Sparta Wożuczyn | 2-1 | Ruch Machnów Nowy | 3 czerwca, 16:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 0-5 | Nord 98 Wysokie | 2 czerwca, 17:00 |
Legion Komarów | 5-0 | Kresy Dołhobyczów | 7 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) mecz się nie dobył | |||
Płoszczanin Płoskie | 1-4 | Orkan Bełżec | 2 czerwca, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 4-2 | Pogoń 96 Łaszczówka | 2 czerwca, 15:00 |
Igros Krasnobród | 3-3 | Sparta Łabunie | 3 czerwca, 17:00 |
Kolejka 21 - 10 czerwca |
Igros Krasnobród | 1-2 | Sparta Wożuczyn | 10 czerwca, 17:00 |
Sparta Łabunie | 1-1 | Huragan Hrubieszów | 10 czerwca, 17:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Płoszczanin Płoskie | 10 czerwca, 17:00 |
przy stanie 1-1 mecz przerwany ze względu na ulewny deszcz, spotkanie dokończone 13 czerwca | |||
Orkan Bełżec | 5-0 | Legion Komarów | 10 czerwca, 17:00 |
przy stanie 2-0 mecz przerwany ze względu na ulewny deszcz, spotkanie dokończone 13 czerwca | |||
Kresy Dołhobyczów | 2-1 | Szyszła/Zryw Ulhówek | 10 czerwca, 17:00 |
Nord 98 Wysokie | 4-1 | Ruch Machnów Nowy | 10 czerwca, 17:00 |
Kolejka 22 - 17 czerwca |
Sparta Wożuczyn | 3-2 | Nord 98 Wysokie | 17 czerwca, 17:00 |
Ruch Machnów Nowy | 2-1 | Kresy Dołhobyczów | 17 czerwca, 17:00 |
Szyszła/Zryw Ulhówek | 0-4 | Orkan Bełżec | 17 czerwca, 17:00 |
Legion Komarów | 0-3 | Pogoń 96 Łaszczówka | 17 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 5-2 | |||
Płoszczanin Płoskie | 2-8 | Sparta Łabunie | 17 czerwca, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 3-3 | Igros Krasnobród | 17 czerwca, 17:00 |
w Teptiukowie |
dzisiaj: 77, wczoraj: 107
ogółem: 5 686 066
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Zamość | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 14 |
Brak aktywnych ankiet. |