Klasa A grupa 2 juniorów
Tabela rozgrywek o mistrzostwo klasy A grupy 2 juniorów sezon 2006/2007
Lokata Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki Uwagi
------------------------------------------------------------------------------------
1. Sparta Łabunie 20 49 100-25
2. Igros Krasnobród 20 42 74-30
3. Orkan-Aramis Bełżec 20 40 70-39
4. Sparta Wożuczyn 20 40 86-52
5. Nord 98 Wysokie 20 36 72-37
6. Szyszła-Zryw Ulhówek 20 29 56-44
7. Legion Komarów 20 28 46-51
8. Pogoń 96 Łaszczówka 20 24 46-72
9. Ruch Machnów Nowy 20 16 33-81
10. Kresy Dołhobyczów 20 9 26-104
11. Płoszczanin Płoskie 20 5 24-98
------------------------------------------------------------------------------------
Termin 1 - 20 sierpień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
2 Płoszczanin Płoskie - Igros Krasnobród 0 : 4
3 Legion Komarów - Sparta Łabunie 2 : 5
4 Szyszła-Zryw Ulhówek - Pogoń 96 Łaszczówka 8 : 2
5 Ruch Machnów Nowy - Orkan-Aramis Bełżec 2 : 7
6 Nord 98 Wysokie - Kresy Dołhobyczów 11 : 0
pauzuje - Sparta Wożuczyn
Termin 2 - 27 sierpień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
7 Sparta Wożuczyn - Kresy Dołhobyczów 10 : 3
8 Orkan-Aramis Bełżec - Nord 98 Wysokie 4 : 0
9 Pogoń 96 Łaszczówka - Ruch Machnów Nowy 4 : 2
10 Sparta Łabunie - Szyszła-Zryw Ulhówek 2 : 4
11 Igros Krasnobród - Legion Komarów 2 : 1
pauzuje - Płoszczanin Płoskie
Termin 3 - 3 wrzesień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ------------------------------------------------
13 Płoszczanin Płoskie - Sparta Wożuczyn 3 : 7
15 Szyszła-Zryw Ulhówek - Igros Krasnobród 1 : 2
16 Ruch Machnów Nowy - Sparta Łabunie 2 : 7
17 Nord 98 Wysokie - Pogoń 96 Łaszczówka 3 : 3
18 Kresy Dołhobyczów - Orkan-Aramis Bełżec 2 :12
Legion Komarów - pauzuje
Termin 4 - 10 wrzesień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
19 Sparta Wożuczyn - Orkan-Aramis Bełżec 1 : 3
20 Pogoń 96 Łaszczówka - Kresy Dołhobyczów 9 : 3
21 Sparta Łabunie - Nord 98 Wysokie 3 : 0
22 Igros Krasnobród - Ruch Machnów Nowy 5 : 0
24 Płoszczanin Płoskie - Legion Komarów 3 : 5
pauzuje - Szyszła-Zryw Ulhówek
Termin 5 - 17 wrzesień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
25 Legion Komarów - Sparta Wożuczyn 4 : 2
26 Szyszła-Zryw Ulhówek - Płoszczanin Płoskie 6 : 0
28 Nord 98 Wysokie - Igros Krasnobród 0 : 1
29 Kresy Dołhobyczów - Sparta Łabunie 0 :10
30 Orkan-Aramis Bełżec - Pogoń 96 Łaszczówka 4 : 0
Ruch Machnów Nowy - pauzuje
Termin 6 - 24 wrzesień 2006 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
31 Sparta Wożuczyn - Pogoń 96 Łaszczówka 6 : 2
32 Sparta Łabunie - Orkan-Aramis Bełżec 4 : 0
33 Igros Krasnobród - Kresy Dołhobyczów 11 : 0
35 Płoszczanin Płoskie - Ruch Machnów Nowy 1 : 1
36 Legion Komarów - Szyszła-Zryw Ulhówek 1 : 0
pauzuje - Nord 98 Wysokie
Termin 7 - 1 październik 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ---------------------------------------------------
37 Szyszła-Zryw Ulhówek - Sparta Wożuczyn 3 : 0
38 Ruch Machnów Nowy - Legion Komarów 0 : 6
39 Nord 98 Wysokie - Płoszczanin Płoskie 7 : 0
41 Orkan-Aramis Bełżec - Igros Krasnobród 5 : 2
42 Pogoń 96 Łaszczówka - Sparta Łabunie 2 : 1
Kresy Dołhobyczów - pauzuje
Termin 8 - 8 październik 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ---------------------------------------------------
43 Sparta Wożuczyn - Sparta Łabunie 3 :12
44 Igros Krasnobród - Pogoń 96 Łaszczówka 11 : 0
46 Płoszczanin Płoskie - Kresy Dołhobyczów 3 : 0
47 Legion Komarów - Nord 98 Wysokie 1 : 5
48 Szyszła-Zryw Ulhówek - Ruch Machnów Nowy 5 : 0
pauzuje - Orkan-Aramis Bełżec
Termin 9 - 15 październik 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ----------------------------------------------------
49 Ruch Machnów Nowy - Sparta Wożuczyn 1 : 6
50 Nord 98 Wysokie - Szyszła-Zryw Ulhówek 3 : 1
51 Kresy Dołhobyczów - Legion Komarów 0 : 1
52 Orkan-Aramis Bełżec - Płoszczanin Płoskie 3 : 0
54 Sparta Łabunie - Igros Krasnobród 3 : 2
Pogoń 96 Łaszczówka - pauzuje
Termin 10 - 22 październik 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ----------------------------------------------------
55 Sparta Wożuczyn - Igros Krasnobród 2 : 1
57 Płoszczanin Płoskie - Pogoń 96 Łaszczówka 1 : 3
58 Legion Komarów - Orkan-Aramis Bełżec 0 : 5
59 Szyszła-Zryw Ulhówek - Kresy Dołhobyczów 7 : 1
60 Ruch Machnów Nowy - Nord 98 Wysokie 0 : 1
pauzuje - Sparta Łabunie
Termin 11 - 29 październik 2006 r. - niedziela
Nr zawodów ----------------------------------------------------
61 Nord 98 Wysokie - Sparta Wożuczyn 3 : 2
62 Kresy Dołhobyczów - Ruch Machnów Nowy 4 : 1
63 Orkan-Aramis Bełżec - Szyszła-Zryw Ulhówek 3 : 0
64 Pogoń 96 Łaszczówka - Legion Komarów 3 : 1
65 Sparta Łabunie - Płoszczanin Płoskie 10 : 1
Igros Krasnobród - pauzuje
Termin 12 - 14/15 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów -----------------------------------------------------------
56 Igros Krasnobród - Płoszczanin Płoskie 3 : 0
57 Sparta Łabunie - Legion Komarów 7 : 2
58 Pogoń 96 Łaszczówka - Szyszła-Zryw Ulhówek 3 : 3
59 Orkan-Aramis Bełżec - Ruch Machnów Nowy 1 : 2
60 Kresy Dołhobyczów - Nord 98 Wysokie 3 : 3
Sparta Wożuczyn - pauzuje
Termin 13 - 21/22 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów -----------------------------------------------------------
61 Kresy Dołhobyczów - Sparta Wożuczyn 1 : 3
62 Nord 98 Wysokie - Orkan-Aramis Bełżec 4 : 0
63 Ruch Machnów Nowy - Pogoń 96 Łaszczówka 3 : 2
64 Szyszła-Zryw Ulhówek - Sparta Łabunie 2 : 2
65 Legion Komarów - Igros Krasnobród 0 : 4
Płoszczanin Płoskie - pauzuje
Termin 14 - 28/29 kwiecień 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów -----------------------------------------------------------
66 Sparta Wożuczyn - Płoszczanin Płoskie 10 : 2
67 Igros Krasnobród - Szyszła-Zryw Ulhówek 4 : 1
68 Sparta Łabunie - Ruch Machnów Nowy 4 : 2
69 Pogoń 96 Łaszczówka - Nord 98 Wysokie 1 : 2
70 Orkan-Aramis Bełżec - Kresy Dołhobyczów 2 : 1
pauzuje - Legion Komarów
Termin 15 - 1 maj 2007 r. - wtorek
Nr zawodów ----------------------------------------
71 Orkan-Aramis Bełżec - Sparta Wożuczyn 3 : 1
72 Kresy Dołhobyczów - Pogoń 96 Łaszczówka 1 : 4
73 Nord 98 Wysokie - Sparta Łabunie 0 : 5
74 Ruch Machnów Nowy - Igros Krasnobród 0 : 4
75 Legion Komarów - Płoszczanin Płoskie 6 : 2
Szyszła-Zryw Ulhówek - pauzuje
Termin 16 - 5/6 maj 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów ----------------------------------------------------
76 Sparta Wożuczyn - Legion Komarów 2 : 2
77 Płoszczanin Płoskie - Szyszła-Zryw Ulhówek 2 : 3
78 Igros Krasnobród - Nord 98 Wysokie 4 : 1
79 Sparta Łabunie - Kresy Dołhobyczów 4 : 0
80 Pogoń 96 Łaszczówka - Orkan-Aramis Bełżec 1 : 5
pauzuje - Ruch Machnów Nowy
Termin 17 - 12/13 maj 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów ------------------------------------------------------
81 Pogoń 96 Łaszczówka - Sparta Wożuczyn 0 : 5
82 Orkan-Aramis Bełżec - Sparta Łabunie 0 : 5
83 Kresy Dołhobyczów - Igros Krasnobród 4 : 1
84 Ruch Machnów Nowy - Płoszczanin Płoskie 3 : 0
85 Szyszła-Zryw Ulhówek - Legion Komarów 1 : 1
Nord 98 Wysokie - pauzuje
Termin 18 - 19/20 maj 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów ------------------------------------------------------
86 Sparta Wożuczyn - Szyszła-Zryw Ulhówek 5 : 3
87 Legion Komarów - Ruch Machnów Nowy 6 : 1
88 Płoszczanin Płoskie - Nord 98 Wysokie 0 : 9
89 Igros Krasnobród - Orkan-Aramis Bełżec 6 : 1
90 Sparta Łabunie - Pogoń 96 Łaszczówka 7 : 0
pauzuje - Kresy Dołhobyczów
Termin 19 - 26/27 maj 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów ------------------------------------------------------
91 Sparta Łabunie - Sparta Wożuczyn 2 : 3
92 Pogoń 96 Łaszczówka - Igros Krasnobród 2 : 4
93 Kresy Dołhobyczów - Płoszczanin Płoskie 2 : 2
94 Nord 98 Wysokie - Legion Komarów 6 : 1
95 Ruch Machnów Nowy - Szyszła-Zryw Ulhówek 7 : 0
Orkan-Aramis Bełżec - pauzuje
Termin 20 - 2/3 czerwiec 2007 r. - sobota/niedziela
Nr zawodów ---------------------------------------------------------
96 Sparta Wożuczyn - Ruch Machnów Nowy 9 : 0
97 Szyszła-Zryw Ulhówek - Nord 98 Wysokie 4 : 4
98 Legion Komarów - Kresy Dołhobyczów 3 : 0
99 Płoszczanin Płoskie - Orkan-Aramis Bełżec 4 :10
100 Igros Krasnobród - Sparta Łabunie 0 : 4
pauzuje - Pogoń 96 Łaszczówka
Termin 21 - 10 czerwiec 2007 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
101 Igros Krasnobród - Sparta Wożuczyn 3 : 5
102 Pogoń 96 Łaszczówka - Płoszczanin Płoskie 3 : 0
103 Orkan-Aramis Bełżec - Legion Komarów 1 : 1
104 Kresy Dołhobyczów - Szyszła-Zryw Ulhówek 1 : 1
105 Nord 98 Wysokie - Ruch Machnów Nowy 9 : 0
Sparta Łabunie - pauzuje
Termin 22 - 17 czerwiec 2007 r. - niedziela
Nr zawodów -------------------------------------------------
106 Sparta Wożuczyn - Nord 98 Wysokie 4 : 1
107 Ruch Machnów Nowy - Kresy Dołhobyczów 6 : 0
108 Szyszła-Zryw Ulhówek - Orkan-Aramis Bełżec 3 : 1
109 Legion Komarów - Pogoń 96 Łaszczówka 2 : 2
110 Płoszczanin Płoskie - Sparta Łabunie 0 : 3
pauzuje - Igros Krasnobród