Igros Krasnobród - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. baku07 9

Kalendarium

06

07-2015

pon.

07

07-2015

wtorek

08

07-2015

środa

09

07-2015

czwartek

10

07-2015

piątek

11

07-2015

sobota

12

07-2015

niedziela

Wyszukiwarka

Odtwarzacz

Kontakty

Wydarzenia

Wakacyjny rozkład jazdy

  • autor: Michal_Em, 2015-06-25 18:31

Treningi rozpoczynami 13 lipca o 18.30 na stadionie.

Sparingi:

18 lipca - Unia Hrubieszów

24/25 lipca - Hetman Zamość

26 lipca - Turniej w Oleszycach (m.in zagrają Piast Tuczępy i JKS Jarosław)

29 lipca - Kryształ Werbkowice

1 sierpnia - Szyszła Tarnoszyn.

Miejsca i godziny do ustalenia, informacje na bieżąco.


Igros na Facebooku

 

 

Aktualności

W prasie piszą.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-30 19:24
Młodzież zdała egzamin, Igros Krasnobród utrzymał wiosną wysoką formę.

Źródło: Dziennik Wschodni.

Autor: Michał Beczek.

Przed ostatnią kolejką chłopcy Jacka Paszkiewicza mogli marzyć nawet o trzeciej lokacie. Żeby ją wywalczyć trzeba było pokonać jednak Unię Hrubieszów na jej terenie. Zadanie okazało się ponad siły Igrosu, ale wynik 0:0 i czwarte miejsce zajęta na koniec sezonu to także bardzo dobry rezultat.


W tym sezonie poza pudłem - wyniki ostatniej kolejki.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-28 21:17

Sparta Łabunie 4-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  

Grom Różaniec 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn  

Olimpia Miączyn 5-3 Sparta Wożuczyn  

Włókniarz Frampol 1-0 Sokół Zwierzyniec  

Ostoja Skierbieszów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek  

Gryf Gmina Zamość 0-4 Korona Łaszczów 

Pogoń 96 Łaszczówka 1-5 Huczwa Tyszowce        


Z liderem na remis.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-24 20:18

Unia Hrubieszów - Igros Krasnobród 0:0

Igros: Wawrzusiszyn - Ścirka, Bartecki, Gozdek, Buczak, Biela, R. Kostrubiec, Bartoń, Tabała, Paszkiewicz, Mielniczek.

Ponadto grali: Margol, Karaszewski, Płoński.

 


Wyniki pozostałych spotkań 29 kolejki.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-22 19:08

Huczwa Tyszowce 2-5 Unia Hrubieszów

Korona Łaszczów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka

Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Gryf Gmina Zamość

Sokół Zwierzyniec 3-2 Ostoja Skierbieszów

Sparta Wożuczyn 4-2 Włókniarz Frampol

Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Olimpia Miączyn

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Grom Różaniec

 

Wynik sobotniego meczu juniorów.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-21 12:47

Igros Krasnobród - Sparta Łabunie 4:2

Bramki: Tabała x2, Molenda, Szewczuk(k).

Kostrubiec, Szewczuk, Nawój (Mękal), Tomiczek, Kapuśniak, Dziedzic, Molenda, Skowroński, Kawka (Surmacz), Tabała.


Wysoka wygrana ze spadkowiczem.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-20 22:47

Igros Krasnobród - Sparta Łabunie 8:0

 

Bramki: Paszkiewicz 4x, Bartoń, Biela, Gozdek 2x

Igros: Wawrzusiszyn - Buczak (Nawój), Bartecki, Ścirka, Mielniczek, R. Kostrubiec (Karaszewski), Bartoń, Biela (B. Gielmuda), Płoński (B. Kudełko), Gozdek, Paszkiewicz.


Jacek Paszkiewicz w jedenastce kolejki Kroniki Tygodnia.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-18 17:35

Nie powinno nikogo dziwić, że do jedenastki 28 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej został mianowany najstarszy i najbardziej widoczny w niedzielnym spotkaniu zawodnik Igrosu, strzelec wszystkich trzech bramek Jacek Paszkiewicz.


Wynik niedzielnego spotkania juniorów.

  • autor: Michal_Em, 2015-06-15 15:36

Igros - Huczwa 0:5

Igros: Kostrubiec (Surmacz) - Szewczuk, Nawój, Tomiczek, Mękal (Małek), Kapuśniak, Dziedzic, Molenda, Płoński, Kawka, Tabała.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

MGKS Igros KrasnobródOrion Dereźnia Solska
MGKS Igros Krasnobród 6:1 Orion Dereźnia Solska
2015-05-03, 16:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 148, wczoraj: 847
ogółem: 3 377 775

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
MGKS Igros Krasnobród 8:0 V - System Sparta Łabunie
Huczwa Tyszowce 2:5 MKS Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów 3:1 Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa - Chmielek 5:1 Gryf Gmina Zamość
Sokół Zwierzyniec 3:2 Ostoja Skierbieszów
Sparta Wożuczyn 4:2 Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn 6:0 Olimpia EB Wojan Miączyn
Orion Dereźnia Solska 2:4 Grom Różaniec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
V - System Sparta Łabunie - Orion Dereźnia Solska
Grom Różaniec - Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia EB Wojan Miączyn - Sparta Wożuczyn
Włókniarz Frampol - Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów - Victoria Łukowa - Chmielek
Gryf Gmina Zamość - Korona Łaszczów
Pogoń 96 Łaszczówka - Huczwa Tyszowce
MKS Unia Hrubieszów - MGKS Igros Krasnobród

Zegar

Goalkeeper Team

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl